Mád külterületén termesztett több tő a marihuána alapanyagául szolgáló kendert az a férfi, akit a rendőrök, akkor fogtak el, amikor a fővárosból tartott hazafelé. Kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság M. Balázs 37 éves szerencsi férfival szemben.

